o společnosti Imtos, spol. s r.o.

Vysoké nároky našich zákazníků nás posouvají na vyšší úroveň.

Společnost IMTOS, spol. s r.o. je významným dodavatelem technologických celků, jednotlivých zařízení a servisních služeb pro různá odvětví strojírenské výroby. Na český a slovenský trh dodává již více než dvacet let obráběcí a tvářecí stroje, průmyslová čistící a odmašťovací zařízení, nástroje, měřidla a další technologická zařízení předních světových výrobců.

Naše úspěšná filosofie vychází především z potřeb zákazníků a staví na vzájemné velmi úzké spolupráci. Společně hledáme a nacházíme nejvýhodnější řešení pro každou situaci, pro každé konkrétní zadání. Vybíráme z širokého portfolia našich špičkových dodavatelů. S využitím jejich i našeho know-how poskytujeme komplexní služby počínající poradenstvím, volbou a návrhem odpovídajícího zařízení a technologie pro konkrétní proces, přes jejich instalaci, uvedení do provozu až po záruční i pozáruční servis a trvalou péči o zařízení. Vysoké nároky našich zákazníků nás posouvají na vyšší úroveň. Důraz, který klademe na kvalitu a jejich spokojenost, vytváří prostor pro trvalá partnerství.

1

2

Prodej strojů a technologií

Základem firemní nabídky jsou dodávky strojírenských zařízení a technologických celků.

Dodaná a instalovaná zařízení spolehlivě pracují v celé řadě větších i menších firem v automobilovém, leteckém, elektrotechnickém, potravinářském a textilním průmyslu, v energetice, papírenství i například při výrobě medicínských strojů a nástrojů.

Servisní team Imtos

Servisní team IMTOS pokrývá celé území České a Slovenské republiky.

Poskytuje záruční i pozáruční servis dodaných strojů i běžný servis strojů dalších značek. Servisní služby IMTOS vedou vždy k optimalizaci provozu zařízení a minimalizaci ztrát a výpadků. Vedle špičkové kvality, rychlosti a operativního řešení spočívá největší výhoda v přímé podpoře výrobců strojů a zařízení, včetně přístupu k výrobní dokumentaci a originálním náhradním dílům.

Předváděcí technologické centrum

Předváděcí technologické centrum ve firemních prostorách umožňuje reálně představit nabízené stroje a technologie.

Zákazníkům poskytuje příležitost ověřit kvalitu a parametry konkrétního stroje nebo výrobní linky ještě před jejich koupí. V technologickém centru je možné odzkoušet konkrétní postupy, provést testy a zkoušky, vyrobit zkušební série výrobků. Centrum poskytuje zázemí pro školení obslužného i servisního personálu s možností okamžitého ověření poznatků v praxi.

Technologické centrum