Servis IMTOS

Umíme to opravit.

Volejte +420 511 120 495

Profesionální servisní služby IMTOS.

Servisní team pokrývá celé území ČR a SR. Vedle špičkové kvality, rychlosti a operativního řešení spočívá největší výhoda servisu IMTOS v přímé podpoře výrobců strojů a zařízení, včetně přístupu k výrobní dokumentaci a originálním náhradním dílům.

Poskytujeme kompletní škálu servisních služeb na celém sortimentu námi dodávaných strojů a technologií.

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalifikovaným servisním technikům je servis IMTOS.

  • Vstřícný
  • Rychlý a flexibilní
  • Kvalitní
  • Vysoce efektivní

Důvody, proč využít servis IMTOS

Know-how

Naši specialisté prochází školením u výrobců a využívají kompletní technologickou podporu včetně originální dokumentace. Díky bohatým zkušenostem z instalací jsou tak schopni rychle diagnostikovat poruchy.

Technické zázemí

IMTOS, spol. s r. o. disponuje špičkovými diagnostickými zařízeními a originálními servisními sadami. Servisní vůz umožňuje kvalifikovaný zásah po celé obsluhované oblasti.

Náhradní díly

Při naší servisní činnosti používáme originální náhradní díly. Pro konkrétní stroje máme k dispozici sklad základních (nejpoužívanějších) náhradních dílů umožňujících okamžitý servisní zásah.

Průběžný servis

Pravidelná péče o stroje umožňuje dosažení optimálního výkonu a minimalizuje ekonomické ztráty předcházením neplánovaných odstávek. Společnost IMTOS, spol. s r. o. poskytuje v rámci plánovaného servisu následující služby:

Plán preventivní údržby
Plán preventivní údržby je vypracován na základě doporučení výrobce a konkrétních podmínek provozu stroje či celku.

Inspekční prohlídka
V předepsaných intervalech provádí specialisté inspekční prohlídky s kompletní diagnostikou celého zařízení, v rámci kterých jsou schopni odhalit potenciální rizika. Součástí pravidelné inspekční prohlídky je odstranění drobných závad.

Přestavba a modernizace
Přestavba a modernizace dokážou zcela změnit požadované parametry stroje -rychlost, přesnost, kvalitu, kapacitu či přechod na jiný výrobní program. Při přestavbách techniky IMTOS, spol. s r. o. v součinnosti s výrobcem je zachována záruka na přestavovaný celek!

Podpora
Do průběžného servisu lze zahrnout i poradenství, zaškolení pracovníků a podporu výroby, kdy technik osobně dohlíží na optimální provoz stroje.

Pohotovostní servis, opravy

Pohotovostní zásahy a opravy přichází na řadu při poruchách a haváriích. Technici IMTOS, spol. s r. o. odstraní poruchy, nahradí poškozené díly a zařízení uvedou do provozu.

Pohotovostní zásah
Po nahlášení problému technik vyhodnotí situaci a stanoví postup. Servisní skupina vyjede na místo vybavená základními náhradními díly pro konkrétní stroj. Diagnostikuje závadu a v součinnosti s uživatelem stroje rozhodne o dalším postupu.

Běžné opravy
Oprava jedné nebo více částí stroje nepříliš náročná na výměnu náhradních dílů a pracnost. Běžná oprava probíhá v řádu hodin, případně dní.

Střední oprava
Střední oprava probíhá na celém stroji. Její rozsah závisí na předchozí diagnostice a požadavcích uživatele. Vyměňují se opotřebované části, revidují všechny části stroje.

Generální oprava
Při generální opravě probíhá detailní diagnostika všech jeho částí, kompletní demontáž, výměna poškozených, opotřebených či technologicky zastaralých dílů, výměna elektroinstalace. Stroj po generální opravě poskytuje služby ve srovnatelné kvalitě s identickým novým strojem.

Hledáte konkrétní náhradní díly?

Nechejte nám na sebe kontakt, naši zaměstnanci vás budou kontakovat s informacemi ohledně dostupnosti.

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána. Ups, něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.

Pokud máte dotazy k servisním službám anebo dostupnosti náhradních dílů, kontaktujte nás.