Pozvánka na světový veletrh pro tlakové lití EUROGUSS 2024 v Norimberku

29.12.2023
Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na veletrh EUROGUSS, největší a nejdůležitější veletrh pro průmysl tlakového lití, který se koná se od 16. - 18. ledna v Norimberku.

 

Pokud chcete být v obraze o zásadních tématech oboru, je EUROGUSS událostí, kterou musíte navštívit! Využijte veletrhu pro rozšíření svého know-how a navázání nových obchodních kontaktů.

 

 

Veletrhem je nejvetší svého druhu a zaměřuje se na inovativní řešení pro procesy tlakového lití, jako je tlakové lití hliníku, hořčíku nebo zinku. Spektrum produktů doplňují témata jako rapid prototyping, CNC stroje, slitiny kovů, formy pro tlakové lití, periferní zařízení, spojovací procesy, optimalizace procesů, energetická účinnost, testování materiálů, stroje pro tlakové lití nebo 3D tisk. Akce sde poprvé pořádala v roce 1996 v Sindelfingenu s 93 vystavovateli, roce 2020 zaznamenal nové rekordy se 758 vystavovateli a přibližně 15 000 odbornými návštěvníky.

 

 

Tým IMTOS Vám bude po celou dobu veletrhu na místě k dispozici na stánku společnosti FRECH, předního světového výrobce technologií pro tlakové lití. Neváhejte nás kontaktovat pro konzultace anebo jen přátelská setkání. Těšíme se na vás na veletrhu EUROGUS.

 

 

 

 

aktualita-eg-2312111629.jpg